Nowy numer 03/2020 Archiwum

Adam Neumann: Gliwiczanie chcieli kontynuacji w samorządzie

Nowy prezydent Gliwic zapewnia, że jego polityka będzie kontynuacją działań dotychczasowego prezydenta Zygmunta Frankiewicza, który rządził miastem ponad ćwierć wieku.

Adam Neumann: Gliwiczanie chcieli kontynuacji w samorządzie
Radio eM

Adam Neumann podkreślił, że krytykowanie tak długiego okresu sprawowania władzy jest odbieraniem mieszkańcom prawa do wyboru tego samego włodarza przez wiele lat.

Nowy włodarz miasta zaznaczył, że nie rozważał jak dotąd obsady stanowisk. Przyznał, że jest gotów w sądzie udowodnić swoją prawdomówność w sprawie niejasności wokół rzekomej propozycji ze strony Katarzyny Kuczyńskiej-Budki. Żona Borysa Budki, wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej, miała mu zaproponować poparcie w wyborach i wsparcie finansowe w kampanii, co miało się wiązać z powierzeniem jej stanowiska wiceprezydenta miasta. Twierdząc, że taka informacja jest nieprawdziwa, zapowiedziała złożenie pozwu do sądu.

Nowy prezydent Gliwic zapowiedział, że wśród jego planów dla miasta jest kontynuacja budowy szpitala powiatowego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama