Święty Mikołaj przyjedzie na Górkę Lubecką

Dowiedzieliśmy się, że św. Mikołaj przybędzie wyjątkowym pojazdem, a na miejscu będą koncert, jarmark, pracownia świętego i zwierzęta w zagrodzie.

Spotkanie dzieci i dorosłych ze św. Mikołajem i jego świtą odbędzie się 7 grudnia o 12.00 w Lubecku.

- W czasie wspólnego oczekiwania na gościa w sanktuarium Matki Boskiej Lubeckiej odbędzie się koncert pieśni maryjnych w wykonaniu chóru Canzona z Kochanowic. Na placu kościelnym czynny będzie Lubecki Jarmark Adwentowo-Bożonarodzeniowy ze stroikami świątecznymi, opłatkami wigilijnymi i gastronomią - informują organizatorzy. Dzieci natomiast będą mogły poczuć się jak prawdziwi pomocnicy św. Mikołaja w jego pracowni w domu katechetycznym. Tam będą mogły samodzielnie wykonać bombkę choinkową i inne ozdoby świąteczne albo upiększyć lukrem pachnące pierniczki. W czasie tego wydarzenia gościom i gospodarzom towarzyszyć będą zwierzęta w zagrodzie.

Spotkanie organizują: sanktuarium Matki Boskiej Lubeckiej, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Lubecko, Sołectwo Lubecko, Sołectwo Draliny, szkoła w Lubecku, Ochotnicza Straż Pożarna w Lubecku i klub Kierat Team Lubecko, od którego św. Mikołaj wypożyczy specjalny pojazd.

Święty Mikołaj przyjedzie na Górkę Lubecką   Uczestnikom spotkania będą towarzyszyć zwierzęta w zagrodzie. Materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..