Nowy numer 14/2020 Archiwum

Zabrze. W niedzielę odbędą się szosowe wyścigi rowerowe

Ostatnie dni na decyzję. Jest aż 10 kategorii wiekowych, więc każdy odnajdzie się w którejś z nich.

W ostatnią niedzielę 29 września odbędą się XIX Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych. Zapisy zaczynają się o 12.00, a pierwsze starty o 13.00. Zawody odbędą się przy skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Hagera.

- W zeszłym roku gościliśmy 300 startujących w wieku od 2 do 82 lat! Nasze wyścigi są przeznaczone dla wszystkich od przedszkolaków do emerytów. Każdy ma szansę, gdyż zmagania na trasie rowerowej są przeznaczone dla osób niezrzeszonych, nietrenujących kolarstwa na co dzień. Zapraszamy całe rodziny do aktywnego i radosnego spędzenia z nami niedzielnego popołudnia - zachęcają organizatorzy.

Zawody organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Gliwickiej przy wsparciu UM Zabrze oraz UKS QUO VADIS Makoszowy i Grodzkiego Szkolnego Związku Sportowego

Po raz drugi we współpracy ze Śląskim Związkiem Kolarskim od 12.00 do 12.30 na trasie ścigać się będą młodzi adepci kolarstwa profesjonalnego.

Więcej informacji o zawodach można znaleźć na www.wyscigizabrze.pl i Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama