Nowy numer 29/2019 Archiwum

Kokotek. Festiwal Życia... odliczamy dni do rozpoczęcia

Festiwal w Kokotku rozpoczyna się 8 lipca. Rejestracja na wydarzenie cały czas trwa, ale warto się pospieszyć - kończą się miejsca na warsztaty. Organizatorzy podali informację o wejściówkach jednodniowych.

Festiwal Życia w Kokotku organizowany jest  przez 5 diecezji województwa śląskiego i misjonarzy oblatów. Zaplecze wydarzenia zapewnia Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA, a wszystko odbywa się wśród lublinieckich lasów przy Stawie Posmyk. Uczestnikami mogą być osoby wieku 16-35 lat. 

Hasło tegorocznej edycji festiwalu - "Jak ogień" - odnosi się do postaci proroka Eliasza z Ksiąg Królewskich Starego Testamentu.Tematy kolejnych dni (od 8 do 14 lipca) tworzą spójny ciąg, możliwe jest jednak wzięcie udziału w jednym lub kilku dniach wydarzenia. Koszt jednodniowej wejściówki to 35 zł.

Najważniejsze punkty - Msze święte i wydarzenia wieczorne - odbywać się będą w tygodniu o 18.00 i 20.30, żeby także osoby pracujące mogły wziąć w nich udział. W bogatym programie m.in.: Kuba Badach, musical „Jak ogień”, Monika i Marcin Gomułkowie, Sylwia Jaśkowiec, Bracia z Taizé, Arka Noego, Małe TGD, Joanna Bątkiewicz-Brożek. 

Posłuchaj zaproszenia Moniki i Marcina Gomułków.

Pełny program festiwalu TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL