Nowy numer 37/2021 Archiwum

W sobotę dzień otwarty w Domu Nadziei

Będzie można zobaczyć postępy prac remontowych w nowym budynku w Gliwicach, a przy okazji zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby i wesprzeć ośrodek.

Obecnie ośrodek "Dom Nadziei" mieści się w Bytomiu, ale już od dłuższego czasu fundacja planuje przenieść działalność do Gliwic.

W tym celu remontowany jest pozyskany budynek dawnej szkoły przy ul. Głównej 30 w dzielnicy Łabędy. Efekty będzie można samemu zobaczyć i ocenić w najbliższą sobotę, 6 kwietnia, kiedy organizowany jest dzień otwarty.

Budynek będzie otwarty dla zainteresowanych od 9.00 do 13.00. W tym czasie będą prezentowane postępy w pracach remontowo-budowlanych.

Jak zapowiadają organizatorzy, ci, którzy pamiętają wnętrza dawnej szkoły, mogą zabawić się w zgadywanie, jaka sala znajdowała się w danym miejscu, a oni podpowiedzą, co będzie tam w niedalekiej przyszłości.

Tego dnia odbędzie się również kiermasz świąteczny, na którym zwiedzający będą mogli kupić kartki wielkanocne oraz palmy przygotowane przez wychowanków ośrodka, wspierając przy tym remont budynku.

Chętni do podzielenia się na kiermaszu także swoimi pracami proszeni są o kontakt z ośrodkiem.

Więcej szczegółów na stronie fundacji "Dom Nadziei" i na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama