Nowy numer 08/2020 Archiwum

W sobotę dzień otwarty w Domu Nadziei

Będzie można zobaczyć postępy prac remontowych w nowym budynku w Gliwicach, a przy okazji zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby i wesprzeć ośrodek.

Obecnie ośrodek "Dom Nadziei" mieści się w Bytomiu, ale już od dłuższego czasu fundacja planuje przenieść działalność do Gliwic.

W tym celu remontowany jest pozyskany budynek dawnej szkoły przy ul. Głównej 30 w dzielnicy Łabędy. Efekty będzie można samemu zobaczyć i ocenić w najbliższą sobotę, 6 kwietnia, kiedy organizowany jest dzień otwarty.

Budynek będzie otwarty dla zainteresowanych od 9.00 do 13.00. W tym czasie będą prezentowane postępy w pracach remontowo-budowlanych.

Jak zapowiadają organizatorzy, ci, którzy pamiętają wnętrza dawnej szkoły, mogą zabawić się w zgadywanie, jaka sala znajdowała się w danym miejscu, a oni podpowiedzą, co będzie tam w niedalekiej przyszłości.

Tego dnia odbędzie się również kiermasz świąteczny, na którym zwiedzający będą mogli kupić kartki wielkanocne oraz palmy przygotowane przez wychowanków ośrodka, wspierając przy tym remont budynku.

Chętni do podzielenia się na kiermaszu także swoimi pracami proszeni są o kontakt z ośrodkiem.

Więcej szczegółów na stronie fundacji "Dom Nadziei" i na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama