GN 08/2020 Archiwum

W Nysie odbędą się rekolekcje Ruchu Czystych Serc

Trwają internetowe zapisy na wielkopostne rekolekcje RCS pt. „Historia pewnej przyjaźni”.

Członkowie Ruchu Czystych Serc przekonują: - Chcemy tylko prawdziwej miłości, niezależnie od tego, do jakiego stanu powołuje nas Pan, dlatego zawierzamy się Temu, który nas stworzył - Jedynemu Ekspertowi - Jezusowi Chrystusowi, prosząc, aby to On uczył nas, jak kochać, i by leczył zranione serca.

Czystość przedmałżeńska, czyli dlaczego warto czekać - Ruch Czystych Serc
Kaki


Wielkopostne rekolekcje dla młodzieży organizowane przez wspólnoty Ruchu Czystych Serc z rejonu Silesia, czyli z Opolszczyzny, Dolnego i Górnego Śląska, odbędą się od 5 do 7 kwietnia w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Nysie (ul. E. Gierczak 2). Zostały zatytułowane "Historia pewnej przyjaźni".

W planie m.in. codzienna Eucharystia, wspólna wieczorna adoracja oraz całonocna adoracja dla chętnych, możliwość spowiedzi, rozmowy z kapłanem lub siostrą zakonną, konferencje i warsztaty prowadzone przez zaproszonych gości, a także czas na rozmowy i poznawanie się nawzajem.

Zapisy prowadzone są przez formularz na stronie rekolekcjenysa.pl. Koszt uczestnictwa to 150 zł.


Tak na rekolekcjach było w ubiegłym roku: Bóg napełnia nasze serca miłością

Więcej o Ruchu Czystych Serc: Szkoła dojrzałej miłości

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama