Nowy Numer 43/2021 Archiwum

COP24 okazją do promocji i zarobku

Katowice chcą zachęcić gości grudniowego szczytu klimatycznego do skorzystania z oferty restauracyjnej, zakupowej i rozrywkowej miast regionu.

Specjalny projekt pod nazwą "COP24 friendly" przygotował z tej okazji samorząd Katowic. To propozycja dla przedsiębiorców, którzy mogą składać swoje oferty do 15 listopada w pięciu kategoriach: breakfast, lunch, dinner, clubbing, shopping.

Uczestnikiem projektu może zostać właściciel lokalu gastronomicznego, małego lokalnego sklepu o unikalnym charakterze lub klubu muzycznego. Zainteresowani mogą przystąpić do jednej, wybranych bądź wszystkich kategorii. Udział w programie może wziąć do 100 uczestników z województwa śląskiego.

Zainteresowani muszą przygotować specjalną ofertę, przy czym w kategoriach breakfast, lunch oraz dinner musi ona mieścić się w trzech progach cenowych: 4-6 euro, do 10 euro i powyżej 12 euro.

Wybrani uczestnicy promowani będą w mediach lokalnych i społecznościowych. Otrzymają też specjalną naklejkę, informującą o udziale w projekcie danego lokalu, a także gadżety dla klientów czy okolicznościowe fartuchy dla kelnerów.

Uczestnicy programu będą musieli zapewnić anglojęzyczną obsługę, możliwość dokonywania płatności kartą w euro, menu w języku angielskim, a także wydłużyć godziny pracy, by zapewnić komfort gościom szczytu klimatycznego.

Szczyt Klimatyczny (COP24) odbędzie się w Katowicach od 3 do 14 grudnia 2018 roku. Uczestnicy wydarzenia, a wśród nich reprezentanci rządów i dyplomacji, przedstawiciele organizacji pozarządowych i naukowcy, aktywiści czy przedstawiciele przedsiębiorców, będą obradować w celu wyznaczenia najważniejszych kierunków ochrony klimatu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama