Nowy numer 14/2020 Archiwum

Świętość uskrzydla do zabawy

Bal Wszystkich Świętych, na który biletem wstępu będzie coś na wspólny stół.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Pod Skrzydłami” im. Michała Archanioła w Zabrzu rozpoczęła działalność w tym roku szkolnym. I już zaprasza na pierwszy Bal Wszystkich Świętych, który zorganizowany zostanie pod hasłem „Świętość uskrzydla”.

To propozycja dla wszystkich dorosłych, młodzież i dzieci. Jedyne co obowiązuje, to stroje lub atrybuty świętych. Biletem wstępu będzie przyniesiona przez każdego uczestnika balu potrawa na wspólny stół, organizatorzy zaznaczają, że ma to być coś zdrowego.

Siedzibą szkoły jest zabytkowym dawnym dworku w Zabrzu Mikulczycach przy ul. Lipowej 11. Tam też 31 października o godzinie 17.30 rozpocznie się bal. Zapisy pod numerem telefonu: 781 291 299, w więcej informacji można znaleźć na: nsp.podskrzydlami.zabrze.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama