Nowy numer 09/2020 Archiwum

Pierwsze Wojska Obrony Terytorialnej powstają na Śląsku

Dziś pierwsza grupa ochotników do Wojsk Obrony Terytorialnej rozpoczęła szkolenie w Gliwicach.

Pierwsze Wojska Obrony Terytorialnej powstają na Śląsku   Pierwsze Wojska Obrony Terytorialnej powstają na Śląsku Marta Sudnik-Paluch /Radio eM 72 osoby przejdą intensywny kurs, który zwieńczony będzie przysięgą. Czego będą się uczyć ochotnicy w ciągu 16 dni szkolenia, wyjaśnia ppłk Sławomir Kożuch, organizator szkolenia i dowódca batalionu:

Pierwsze Wojska Obrony Terytorialnej powstają na Śląsku   Przyszli żołnierze szykują się do służby Marta Sudnik-Paluch /Radio eM Przyszli żołnierze to jednak nie tylko mężczyźni:

Uroczyste zaprzysiężenie pierwszych oddziałów Wojsk Obrony Terytorialnej na Śląsku odbędzie się 7 października na pl. Sejmu Śląskiego w Katowicach.

Pierwsze Wojska Obrony Terytorialnej powstają na Śląsku   Gupa ochotników rozpoczęła szkolenie w Gliwicach Marta Sudnik-Paluch /Radio eM

 

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama