Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

W Gliwicach dobra zabawa gwarantowana!

Przed nami niezwykle imprezowy i pełen wrażeń wrzesień! Miasto Gliwice zaprasza na cztery fantastyczne imprezy, podczas których nikt nie będzie się nudził.

Żegnamy lato na polską nutę
2 września, park Chopina, Gliwice

2 września w parku Chopina szykuje się wielkie wydarzenie. Gliwicka Orkiestra Kameralna pojawi się na scenie z Marcinem Wyrostkiem, który wraz ze swoim zespołem Corazon wystąpi w Gliwicach „Na pożegnanie lata”. Początek – godz. 19.00.

Więcej na kultura.gliwice.eu.

W Gliwicach dobra zabawa gwarantowana!   Marcin Wyrostek & Corazon graf. materiały promocyjne
Gwiazdy osłodzą koniec wakacji
7 września, plac Krakowski, Gliwice

Nieuchronnie zbliżający się koniec wakacyjnej laby może osłodzić tylko Muzyczne pożegnanie wakacji! 7 września na placu Krakowskim zagrają gwiazdy muzyki polskiej – Sylwia Grzeszczak, Kamil Bednarek i zespół InoRos. Początek – godz. 18.00.

W Gliwicach dobra zabawa gwarantowana!   InoRos fot. materiały promocyjne W Gliwicach dobra zabawa gwarantowana!   Kamil Bednarek fot. materiały promocyjne

W Gliwicach dobra zabawa gwarantowana!   Sylwia Grzeszczak fot. materiały promocyjne

Festiwal Miasta Złota Rybka
8 i 9 września, park Chopina, Gliwice

Żeby poczuć się jak nad morzem, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Gliwic – 8 września rusza dwudniowy Festiwal Miasta Złota Rybka 2018. Zaplanowano fantastyczną paradę przebierańców, wielkie świetlne widowisko, koncerty pod gołym niebem i zawody sportowe. Wilki morskie i szczury lądowe – wszyscy na pokład! Wstęp wolny! Impreza rozpocznie się 8 września o godz. 14.30, a dzień później wystartuje o godz. 12.00.

Więcej na www.biblioteka.gliwice.pl.

W Gliwicach dobra zabawa gwarantowana!   Sąsiedzi fot. materiały organizatora

Innowacje, piknik i Lao Che. 10 lat Nowych Gliwic
14 i 15 września, Nowe Gliwice, Gliwice

Festiwal Innowacji i Technologii, piknik naukowo-technologiczny oraz świetne, plenerowe koncerty – obchody 10. rocznicy powstania Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” zapowiadają się bardzo interesująco!

14 września odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Innowacji i Technologii. 15 września przy ul. Bojkowskiej 37 zaplanowano Piknik Naukowo-Technologiczny Pik Tech z udziałem Politechniki Śląskiej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach oraz firm z sektora wysokich technologii. Na finał obchodów organizatorzy przewidują wielki koncert plenerowy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lao Che.

Więcej na gapr.pl.

W Gliwicach dobra zabawa gwarantowana!   Lao Che fot. M. Klinger

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy