Nowy numer 41/2019 Archiwum

Misterium Męki Pańskiej w Opolu

Już rozeszły się wszystkie wejściówki na misterium przygotowane przez kleryków. Zostanie wystawione ponownie 21 marca.

Klerycy przygotowali ponad 500 wejściówek na Misterium Męki Pańskiej, które w niedzielę 18 marca o 19.00 wystawią w auli seminaryjnej w Opolu. Wszystkie wejściówki rozeszły się już drugiego dnia dystrybucji.

- Cieszy nas ogromne zainteresowanie. Nie spodziewaliśmy się tego. Dlatego podjęliśmy decyzję o wystawieniu Misterium po raz drugi w środę 21 marca o 18.30 - informuje kleryk Michał Chmiel.

Bezpłatne wejściówki na drugi spektakl będą do pobrania dopiero od piątku 9 marca na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego przy ul. Drzymały 1b (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00).

Więcej o misterium, które przygotowują klerycy, piszemy w tekście Krzyż i Eucharystia

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL