GN 41/2019 Archiwum

W piątek Kolejami Śląskimi znów za darmo

Bezpłatnie podróżować będą kierowcy. Każdy z nich może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą. Powód: smog.

Bezpłatne przejazdy dla kierowców i osób towarzyszących będą obowiązywać w piątek 9 lutego 2018 roku. Koleje Śląskie wprowadzają je ze względu na prognozowaną bardzo złą jakość powietrza w dolinach beskidzkich.

Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu Kolejami Śląskimi, wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji w tym roku nie trzeba być właścicielem pojazdu. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą.

Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane.

Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień – od godziny 00.01 do 24.00.

To już trzeci raz w roku 2018 Koleje Śląskie ogłaszają bezpłatną komunikację w związku ze smogiem. W ciągu poprzednich dwóch dni z takiej możliwości skorzystało prawie 4500 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL