Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Anonim (konto usunięte)
  21.12.2017 21:50
  "modernizacja linii kolejowej Chorzów Batory-Tarnowskie Góry ". Daj Panie Boże, między tymi trzema miastami mieszka jakieś 400 tysięcy ludzi, natłok w komunikacji miejskiej jest niemożliwy do wytrzymania, a koszt przejazdu paradoksalnie koleją na tym odcinku jest tańszy niż tramwajem czy autobusem. Warto pomyśleć by zmodernizować też odcinek od Chorzowa Batorego do Katowic, bo trasa Tarnowskie Góry Katowice z pewnością może konkurować o miano najbardziej zatłoczonego połączenia w metropolii.
  doceń 2
 • jurek
  22.12.2017 09:01
  W ramach INNOWACJI - najwięcej pieniędzy przeznaczy się na budowę dwóch nowych kopalń wegla kamiennego ???????????? Poza tym duzą część na innowacje w postaci dobudowania brakującego odcinka autostrady, czy rewitalizacji linii kolejowej.
  doceń 1
 • wiktorkorzystny
  13.01.2018 10:37
  wiktorkorzystny
  czytałem na https://hipoteki.net/ że pieniądze na mieszkanie dla młodych rozeszły się w 2 dni. może mógłby funkcjonować tak długo aż mieszkanie plus nie rozkręci się na sto procent
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL