Nowy numer 41/2019 Archiwum

Mały biznes w Katowicach

Rozpoczyna się VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kongres trwa od środy 18 października do piątku 20 października. Dziś uroczysta inauguracja, w której uczestniczyć będzie m.in. wicepremier Jarosław Gowin.

Kongres poświęcony jest małym i średnim przedsiębiorstwom. O możliwościach rozwoju tego sektoru gospodarki i wyzwaniach, jakie przed nim stoją, dyskutować będą najważniejsze osoby w państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

W Polsce, jak podaje Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz przewodniczący Rady Programowej Kongresu, działa 1,7 mln firm, w tym 3800 dużych przedsiębiorstw.

Sześć ubiegłych edycji wydarzenia zgromadziło przedstawicieli świata biznesu, nauki, polityki i środowisk gospodarczych, którzy dyskutowali o szansach i barierach stojących przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL