GN 42/2019 Archiwum

Night of Grace w Zabrzu

Noc Łaski, czyli #wstańzkanapy i zobacz #żywyKościół!

"Ojciec święty Franciszek zaprosił wszystkich podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie do wstania z kanapy, do działania. Chrześcijanin musi być w ruchu, żeby każdego dnia widział miłość Boga i próbował się zmieniać. (...) W posłuszeństwie do tych słów mamy pragnienie zaprosić wszystkich do czuwania podczas którego wierzymy, że Bóg poprzez słowo, śpiewy i modlitwę będzie objawiał swoją moc" - zaprasza młodzież z Zabrza.

W piątkowy wieczór, 12 maja o 20.00, w parafii św. Anny w Zabrzu rozpocznie się Night od Grace, czyli Noc Łaski. Z pomocą w rozeznawaniu będą przychodzić prezbiterzy w sakramencie pokuty.

- Jest to inicjatywa studentów z Zabrza, aby pokazać mieszkańcom Zabrza i okolic, na czym polega siła modlitwy, jak piękna może być relacja z Bogiem, i wreszcie aby pokazać żywy, tętniący życiem Kościół - zachęca Magdalena Kornatka, organizator spotkania.

Więcej szczegółów o spotkaniu znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama