Nowy numer 42/2018 Archiwum

Konkurs dla muzykujących rodzin

Laureaci wystąpią w Boże Ciało podczas Koncertu Uwielbienia "Jego Moc" na tarnogórskim rynku.

Do 15 maja można zgłaszać udział w konkursie „Muzykujące rodziny”, organizowanym przez Stowarzyszenie „Dziedzictwo” z Tarnowskich Gór.

– Pragniemy poprzez wspólne muzykowanie pokazać piękno chrześcijańskiego modelu rodziny, a także – podczas II Koncertu Uwielbienia "Jego Moc", który będzie miał miejsce w Boże Ciało na tarnogórskim rynku – dziękować Bogu za opiekę nad naszą ojczyzną, miastem i rodzinami – informują organizatorzy.

Uczestnikami mogą być rodziny (niekoniecznie w najbliższym stopniu pokrewieństwa) z Tarnowskich Gór i powiatu.

Przesłuchania odbędą się 27 maja. Oceniane będą dwa utwory religijne o charakterze uwielbieniowym w wersji wokalnej, instrumentalnej lub wokalno-instrumentalnej.

Konkurs odbywa się w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronach Urzędu Miejskiego, Tarnogórskiego Centrum Kultury i Stowarzyszenia „Dziedzictwo”.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy