Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Betlejem w Spodku dziś o 19.00

Już po raz 3. w Spodku wybrzmią najpiękniejsze kolędy świata w nowych aranżacjach, śpiewane przez TGD i zaproszonych przez nich artystów.

W słynnej sali widowiskowej zagrają: TGD, Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski, Brian Fentress - USA, Adam Krylik, Mino Cinelu - USA, Yaron Cherniak - Izrael, Pipes & Drums.

Towarzyszyć będzie im chór złożony z każdego, kto tego dnia pojawi się w Spodku. Wszyscy widzowie zaproszeni zostaną do wspólnego kolędowania. Każdy będzie mógł ze swoimi koncertowymi sąsiadami przełamać się wigilijnym opłatkiem.

Wspólne kolędowanie potrwa ponad 2 godziny, zakończy je uwielbienie Boga.

W tym roku po raz pierwszy "Betlejem..." ruszy w Polskę. Gdzie i kiedy zagrają, znaleźć można na stronie: www.betlejemwpolsce.pl.

Poniżej teledysk "Pierwsza gwiazda" promujący tegoroczną trasę koncertową.

TGD "Pierwsza Gwiazda" feat. Kukulska, Marika, Niemen, Badach, Cugowski, Szcześniak
TGD

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma