Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Gliwice mają nowego komendanta Policji

Komendantem miejskim Policji w Gliwicach został nadkomisarz Marek Bajcer.

Dzisiaj, 6 lipca, w gliwickiej komendzie miejskiej Policji odbyło się wprowadzenie nowego komendanta.

Nadkomisarz Marek Bajcer dotychczas pełnił funkcję pierwszego zastępcy komendanta miejskiego policji w Zabrzu. Służbę rozpoczął w 1991 roku. Początkowo związany był z gliwickim garnizonem, tu przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. W 2009 r. został naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji KMP w Gliwicach.

Od prawie roku pełnił służbę w zabrzańskim garnizonie, od lipca ubiegłego roku jako zastępca komendanta miejskiego. Odpowiadał za pion prewencji oraz ruchu drogowego. W lutym tego roku został pierwszym zastępcą komendanta miejskiego policji w Zabrzu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma