Nowy numer 3/2021 Archiwum

Pławniowice w finale Top Atrakcji 2016

Jeszcze do niedzieli 15 maja można głosować na Zespół Pałacowo-Parkowy.

Należący do diecezji gliwickiej pałac walczy o pierwsze miejsce w finale plebiscytu najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce, organizowanego przez portal polskieszlaki.pl.

– Walczymy o miano najlepszej atrakcji w podkategorii "Zamki i pałace". Może nie mamy szansy wygrać z zamkiem na Wawelu, ale zależy nam na maksymalnej liczbie głosów, bo to jedna z najpiękniejszych atrakcji i perełek ziemi śląskiej, z bardzo ciekawą historią – mówi ks. Krystian Worbs, dyrektor zespołu. W pałacu należącym niegdyś do rodziny Ballestremów znajduje się obecnie Ośrodek Edukacyjno-Formacyjny Diecezji Gliwickiej.

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach – eliminacje i głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach – Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja, ale głos trzeba oddać w każdej kategorii.  

Czterech głosujących zdobędzie upominki za udział w plebiscycie. Głosowanie pod adresem: www.topatrakcje.pl/2016

 

 

Pławniowice w finale Top Atrakcji 2016   W zespole odbywają się co roku koncerty pt. "Pałacowe Lato Muzyczne" Klaudia Cwołek /Foto Gość

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama