Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pławniowice w finale Top Atrakcji 2016

Jeszcze do niedzieli 15 maja można głosować na Zespół Pałacowo-Parkowy.

Należący do diecezji gliwickiej pałac walczy o pierwsze miejsce w finale plebiscytu najpiękniejszych atrakcji turystycznych w Polsce, organizowanego przez portal polskieszlaki.pl.

– Walczymy o miano najlepszej atrakcji w podkategorii "Zamki i pałace". Może nie mamy szansy wygrać z zamkiem na Wawelu, ale zależy nam na maksymalnej liczbie głosów, bo to jedna z najpiękniejszych atrakcji i perełek ziemi śląskiej, z bardzo ciekawą historią – mówi ks. Krystian Worbs, dyrektor zespołu. W pałacu należącym niegdyś do rodziny Ballestremów znajduje się obecnie Ośrodek Edukacyjno-Formacyjny Diecezji Gliwickiej.

Plebiscyt Top Atrakcje przeprowadzany jest w dwóch etapach – eliminacje i głosowanie finałowe, w którym wyłonione zostają najlepsze atrakcje w poszczególnych kategoriach – Top Atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja, ale głos trzeba oddać w każdej kategorii.  

Czterech głosujących zdobędzie upominki za udział w plebiscycie. Głosowanie pod adresem: www.topatrakcje.pl/2016

 

 

W zespole odbywają się co roku koncerty pt. "Pałacowe Lato Muzyczne"   W zespole odbywają się co roku koncerty pt. "Pałacowe Lato Muzyczne" Klaudia Cwołek /Foto Gość

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma