Nowy numer 33/2018 Archiwum

Nowy dyrektor TVP Katowice

Został nim Tomasz Szymborski, znany śląski dziennikarz śledczy.

Tomasz Szymborski poinformował o swojej nominacji na portalu społecznościowym. Na stanowisku dyrektora TVP Katowice zastąpi redaktora Jerzego Nachela.

Tomasz Szymborski jest dziennikarzem śledczym. Pełni funkcję rzecznika dyscyplinarnego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. W przeszłości był też prezesem śląskiego oddziału SDP.

Był związany z różnymi redakcjami, zarówno śląskimi (m.in. "Trybuna Śląska", TVP Katowice), jak i ogólnopolskimi ("Rzeczpospolita", RMF FM). W ostatnich latach jego teksty można było czytać najczęściej na portalu wpolityce.pl, związanym z tygodnikiem „W Sieci” Michała Karnowskiego. Pisze też na blogu: http://tosz.salon24.pl.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma