Nowy numer 21/2022 Archiwum

Ona z kobietami, on z mężczyznami

Miejsce i czas są te same, ale grupy oddzielne. Magdalena Grabowska spotka się z kobietami, a jej mąż Wiesław z mężczyznami.

Oba spotkania odbędą się 29 listopada o 16.30 w Gliwicach. Kobiety spotkają się w kawiarni "Na Wyspie" (ul. Mikołowska 4), a temat dla nich brzmi: "Sekret szczęścia, spełnienia i sukcesu kobiety". Konferencję poprowadzi M. Grabowska, a w programie przewidziane są również warsztaty handmade-artmade.

Natomiast mężczyźni spotykają się w Hotelu "Mikulski" (ul. Dąbrowskiego 24) i będą wspólnie podejmować temat: "Przekraczanie siebie". Oprócz konferencji, którą  poprowadzi W. Grabowski, zaplanowana jest też dyskusja w grupach oraz czas na kawę, herbatę i ciasto.

Magdalena i Wiesław Grabowscy mają 3 żonatych już synów i 6 wnucząt. Angażują się w działania Ruchu Chrześcijańskiego Mt 28. W 1993 roku założyli i prowadzą Służbę Rodzinie, w jej ramach szkolenia oraz warsztaty dotyczące małżeństwa i rodziny, a według autorskiego programu szkolenia dla narzeczonych. Są współautorami podręcznika do przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie "Zanim wybierzesz". Magdalena Grabowska jest autorką kilku książek: "Kobieta warta królestwa", "Klucze do pokoju", "Wielka wędrówka" i "Cudowna przemiana", jej mąż współpracuje z Mężczyznami św. Józefa, prowadząc wykłady dla mężczyzn.

Zapisy oraz informacje o spotkaniach można znaleźć na: www.inicjatywamissio.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama