Nowy numer 24/2018 Archiwum

1 listopada podróżujemy za darmo

W uroczystość Wszystkich Świętych KZK GOP uruchamia darmową komunikację miejską.

W niedzielę 1 listopada wszystkimi liniami KZK GOP będziemy mogli podróżować bez opłat. Zarząd ma nadzieję, że w ten sposób uda się zachęcić ludzi do korzystania w tym dniu z transportu publicznego. W aglomeracji zostaną uruchomione także dodatkowe linie tramwajowe i autobusowe, które będą kursować w Gliwicach, Katowicach, Sosnowcu i Będzinie, Chorzowie, Knurowie i Czeladzi.

W sobotę 31 października i niedzielę 1 listopada autobusy i tramwaje KZK GOP będą kursować według sobotnich rozkładów jazdy. Natomiast na wybranych liniach będą obowiązywały specjalne rozkłady jazdy oznaczone jako "Wszystkich Świętych".

Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu komunikacji KZK GOP w uroczystość Wszystkich Świętych na ich stronie internetowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma