Nowy numer 38/2021 Archiwum

Nie jeźdź tak na zakupy! przejdź do galerii

Tarnogórscy policjanci zatrzymali w nocy 24-letniego mieszkańca tego miasta, który po pijanemu spowodował kolizję z innym samochodem oraz wjechał w witrynę sklepu. Następnie próbował własnoręcznie wypchnąć samochód. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Nie jeźdź tak na zakupy!   Samochód uderza w sklep Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach Do zdarzenia doszło 22 czerwca przed północą. Operator miejskiego monitoringu zauważył ruszający z ulicy Gliwickiej samochód bez włączonych świateł. Kierowca wykonywał dziwne manewry. Operator natychmiast powiadomił dyżurnego policji, który skierował we wskazane miejsce patrole.

Po kilkunastu metrach osobowe mitsubishi wjechało na chodnik, a następnie uderzyło w witrynę sklepu przy ul. Gliwickiej. Kierowca usiłował jeszcze wypchnąć samochód, jednak po chwili na miejscu zjawili się policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę.

Nie jeźdź tak na zakupy!   Nietrzeźwy kierowca nieudolnie usiłuje wypchnąć samochód ze sklepowej witryny Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach Okazało się, że 24-letni tarnogórzanin miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponadto przed kolizją uszkodził jeszcze zaparkowany przy ulicy samochód.

Za niecodzienny wypad do sklepu mężczyźnie grożą 2 lata więzienia, co najmniej 5 tys. zł grzywny oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama