Nowy numer 50/2018 Archiwum

Pascha w gliwickiej katedrze

Triduum Paschalne w katedrze będzie transmitowane przez TV Imperium Gliwice.

Wcześniej, w czwartek 17 kwietnia o 9.30 w kościele katedralnym biskupi i księża z całej diecezji będą sprawować Mszę Krzyżma z odnowieniem przyrzeczeń kapłańskich, błogosławieństwem oleju chorych i poświęceniem krzyżma.

Wieczorem rozpoczną się obchody Triduum Paschalnego.

17 kwietnia o 18.00 Mszy Wieczerzy Pańskiej przewodniczyć będzie bp Gerard Kusz, 18 kwietnia o 18.00 Liturgii Męki Pańskiej – bp Jan Wieczorek, a 19 kwietnia o 22.00 Wigilii Paschalnej – bp Jan Kopiec.

Triduum Paschalne będzie transmitowane przez TV Imperium Gliwice, w internecie na stronie: www.tvimperium.pl, podobnie jak od pewnego czasu niedzielne Msze o 10.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy