Nowy numer 33/2018 Archiwum

W świątecznym klimacie

XX Zabrzańskie Chóralne Spotkania Kolędowe odbędą się w czterech kościołach miasta.

W niedzielę 12 stycznia przed południem chóry zaśpiewają podczas liturgii Mszy św., a po południu odbędzie się wspólny koncert.

Zabrzański Chór Chłopięcy Pueri Cantores Silesienses pod dyrekcją ks. Piotra Klemensa zaśpiewa o 9.30 w kościele św. Jana Chrzciciela w Biskupicach, Chór Dziewczęcy Tarantella pod dyrekcją Kamilli Pająk o 10.00 w kościele św. Wojciecha, a Chór Młodzieżowy Resonans con tutti pod dyrekcją Waldemara Gałązki o 10.30 w kościele św. Wawrzyńca w Mikulczycach.

O 15.30 połączone chóry z zespołem instrumentalnym wystąpią w kościele św. Teresy w Mikulczycach. W programie zaplanowano kolędy w opracowaniu Norberta Grzegorza Kroczka, Jana Maklakiewicza i innych kompozytorów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma