Nowy numer 21/2018 Archiwum

Dzień duchowej odnowy dla mężczyzn

W niedzielę 12 stycznia w Gliwicach odbędzie się spotkanie dla mężczyzn z Philipem Chavezem ze Stanów Zjednoczonych.

"Dzień Duchowej Odnowy to czas męskiego stawania przed Bogiem. Potrzebujemy takiego stawania, by Bóg mógł nas wzmocnić, wyposażyć do naszych męskich ról i odpowiedzialności" – zachęcają  do udziału organizatorzy gliwickiego spotkania.

Odbędzie się ono w kaplicy św. Jadwigi przy kościele Wszystkich Świętych (ul. Kościelna 4). Rozpoczęcie o godz. 15, zakończenie – o 21.00. W programie są trzy nauczania – "Misja każdego mężczyzny”, "Tożsamość umiłowanego syna” i "Męska droga Jezusa Chrystusa”.

Gościem spotkania będzie dr Philip Chavez, który od lat specjalizuje się w tematyce męskiej duchowości. "Jego pasją jest szkolenie mężczyzn w męskości tak, by osiągnęli prawdziwą stabilność, pewność siebie i satysfakcję we wszystkich obszarach swojego życia. Lwią część jego pracy stanowi łączenie kluczowych elementów męskości, takich jak misja, tożsamość, męska podróż, które definiują fundament męskiej duchowości” – informują organizatorzy spotkania, czyli wspólnota Mężczyźni św. Józefa.

Philip Chavez od lat prowadzi konferencje, warsztaty i rekolekcje. Obecnie współpracuje również z uniwersytetami i seminariami duchownymi. Założył i prowadzi Fundację "Men's Spirituality”, jest trenerem i coachem dla wielu mężczyzn.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma