Nowy numer 3/2021 Archiwum

Kto zdobędzie tytuł mistrza?

Diecezjalny duszpasterz ministrantów zaprasza do udziału w mistrzostwach piłkarskich.

Pierwszym etapem są rozgrywki dekanalne pomiędzy parafiami dekanatu, które muszą zakończyć się do 18 lutego 2014 roku. Drugim etapem będą turnieje półfinałowe, w których biorą udział zwycięzcy turniejów dekanalnych. Cztery najlepsze drużyny z każdego turnieju półfinałowego przechodzą do rozgrywek finałowych, które odbędą się 5 kwietnia w hali sportowej MOKiS w Pyskowicach.

Zwycięzcy finałów zdobywają tytuł Mistrza Diecezji na rok 2014, puchar Księdza Biskupa i Burmistrza Pyskowic oraz nagrody rzeczowe.

W poprzedniej edycji mistrzostw wzięło udział 211 drużyn, a mistrzami diecezji zostały parafie: św. Marcina w Paczynie (kategoria młodsza), Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Poniszowicach (kategoria średnia), św. Józefa w Gliwicach (kategoria starsza) i w rozegranej po raz pierwszy kategorii najstarszej – parafia NSPJ w Strzybnicy.

Regulamin z terminami i miejscem rozgrywek znajduje się na stronie www.lso.gliwice.pl. Tutaj będą też umieszczane  wyniki wszystkich etapów turnieju. Dodatkowych informacji udziela ks. Jacek Skorniewski, diecezjalny duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza, tel. 32 418 62 62, e-mail: ministranci@gliwice.opoka.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama