Nowy numer 20/2022 Archiwum

Ćwiczenia dla dzieci i mam

W październiku gliwicki Klub Mamuśki zaprasza na spotkania z fizjoterapeutą.

Już jutro, 16 października o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie dla mam poświęcone profilaktyce bólu kręgosłupa w RehaMedica w Gliwicach (ul. Derkacza 17). – Zapraszamy wszystkie mamy, które od dłuższego czasu boli kręgosłup, i te, które czasem nie wiedzą, jak sobie pomóc, jak również te, które dziś są zdrowe i chciałyby ten stan utrzymać jak najdłużej – mówi Magdalena Głowala, koordynatorka Klubu Mamuśki. Spotkanie poprowadzi fizjoterapeuta Wojciech Pietrowicz, który powie o przyczynach i profilaktyce bólu kręgosłupa, a także pokaże odpowiednie ćwiczenia.

Natomiast spotkanie z fizjoterapeutami dla dzieci odbędzie się w sobotę, 26 października o godz. 10.00. specjaliści z RehaMedica ocenią postawę dzieci i podpowiedzą, jak ćwiczyć z dziećmi, żeby ich nie zniechęcić do aktywności fizycznej.

Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie wysłane na adres: slask@klubmamuski.pl.

Więcej informacji na temat działalności stowarzyszenia Klub Mamuśki na stronie internetowej www.klubmamuski.pl a także na profilu na facebooku.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama