Nowy numer 3/2021 Archiwum

Teraz przyszedł czas dziękowania

W najbliższą sobotę, 21 września, na Górze Świętej Anny będzie czas uwielbienia i dziękczynienia za owoce tegorocznych rekolekcji „Jezus żyje”.

Był czas ludzkiego wysiłku połączonego z łaską Boga, teraz jest czas podziękowania za te dary. W tym roku w trzech turnusach rekolekcji wzięło udział ponad 1200 osób. To jedno z największych tego typu przedsięwzięć w naszym regionie. Wyznacznikiem nie są tu tylko same liczby, ale owoce tego czasu łaski i Bożego działania. Liczone w przemianie życia konkretnych osób, uzdrowienia, uwolnienia, nowego zapału, nowej nadziei... I właśnie za to będą dziękować uczestnicy rekolekcji, a razem z nimi wszyscy, którzy chcą uwielbiać Boga za rekolekcyjny czas łaski.

Spotkanie rozpoczyna się o godz. 12.30 Eucharystią w auli, (wcześniej od godz. 11.00 czynna jest recepcja). Następnie o godz. 14.30 – obiad (15 zł, zaznaczyć przy zgłoszeniu) i agapy ( uczestnicy proszą o przywiezienie czegoś na wspólny - ciasta, owoce, zimne napoje).  O godz.17.00 rozpoczyna się uwielbienie w auli, zakończenie spotkania planowane jest na godz. 18.30. Szczegółowe informacje i zgłoszenia na www.jezuszyje.odnowa.org


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama