Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Ostatnie spotkania z Claret-Gospel

Dobiega końca trasa koncertowa po Polsce zespołu "Claret-Gospel" z misji ojców klaretynów w Abidżanie i Bouaflé z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Grupa ewangelizacyjna wystąpiła w wielu miejscach w różnych częściach kraju. Podczas koncertów w formie spotkań ewangelizacyjnych przybliżała nam sposób przeżywania wiary przez Afrykańczyków, wyrażanej też śpiewem i tańcem. W czasie tych spotkań prezentowane przez grupę różne rodzaje muzyki i żywiołowe tańce afrykańskie przeplatane były modlitwą.

Ostatnie koncerty zespołu "Claret-Gospel" w naszej diecezji odbędą się na  początku września. Grupa wystąpi jeszcze w Gliwicach-Ostropie, 4 września o godzinie 17 będzie Msza św. z udziałem zespołu, a po niej koncert. 8 września o godzinie 13 zespół wystąpi w kościele w Bytomiu Suchej Górze, a o 15.00 w kościele w Paczynie, u klaretynów i będzie to koncert kończący ich ogólnopolską tegoroczną trasę.

Misje klaretynów można wesprzeć poprzez Fundację "Zostaw Ślad". Więcej informacji: www.fundacjazostawslad.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma