Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zapisy na Święto Młodzieży trwają

Spotkanie potrwa od 22 do 27 lipca na Górze Świętej Anny.

XVII Święto Młodzieży odbędzie się pod hasłem „Doświadczyć żeby świadczyć”. W programie przewidziano m.in.: codzienną Eucharystię, konferencje, pracę w grupach, wieczorne koncerty oraz spotkania z ciekawymi gośćmi.

W tym roku zaproszeni zostali bp Grzegorz Ryś, Robert Tekieli, Jacek Pulikowski, Andrzej Wronka, Full Power Spirit i inni. Gospodarzami spotkania są ojcowie franciszkanie.

Zgłoszenia udziału przyjmuje Franciszkańskie Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań od poniedziałku do soboty od 9.00 do 20.00, tel. 882 710 607. Więcej informacji: www.swietomlodziezy.com.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma