Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Uwielbienie Zmartwychwstałego

To zaproszenie jest dla wszystkich, którzy chcą razem uwielbić Jezusa Chrystusa. Tego, który umarł za nas i zmartwychwstał, żebyśmy my również mieli życie wieczne. I już dziś żyli w mocy Jego zmartwychwstania.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia o 16.30 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry). Zaproszeni są wszyscy, którzy chcą we wspólnocie uwielbiać Chrystusa Zmartwychwstałego. I cieszyć się pełnią życia w Nim.

Po zakończeniu modlitwy jak zwykle planowane jest spotkanie przy wspólnym stole. Organizatorzy będą wdzięczni za przyniesienie czegoś do kawy i herbaty na wspólne świętowanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma