Nowy numer 33/2018 Archiwum

„Szklana kropla 2012” dla prezydent Zabrza

Małgorzata Mańka-Szulik otrzymała ją w konkursie Aktywność Kobiet 2012.

Gala wręczenia nagród odbyła się we Wrocławiu. Konkurs Aktywność Kobiet 2012 organizowany jest przez Ministerstwo Gospodarki i Stowarzyszenie Aktywność Kobiet. Celem II edycji konkursu było wspieranie przedsiębiorczości kobiet w biznesie i gospodarce społecznej.

Wyodrębnionych zostało pięć kategorii konkursowych: aktywność kobiet w sektorze mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w podmiotach gospodarki społecznej oraz w środowiskach lokalnych. Gala odbyła się z udziałem Ilony Antoniszyn-Klik, podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki, oraz przedstawicieli władz województw dolnośląskiego, świętokrzyskiego, opolskiego i śląskiego.

– Prezydent Zabrza otrzymała wyróżnienie za długoletnią działalność samorządową i dialog społeczny. Jako kobieta skutecznie łączy odpowiedzialne funkcje, jakimi są zarządzanie miastem i troska o swoją rodzinę – powiedziała Beata Pierzchała, prezes Stowarzyszenia Aktywność Kobiet.

Warto podkreślić, że prezydent Zabrza należy do nielicznego grona kobiet prezydentów polskich miast.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma