Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Noc Konfesjonałów w Gliwicach i Zabrzu

W Wielkim Tygodniu w niektórych kościołach Gliwic i Zabrza z sakramentu pokuty i pojednania można korzystać również wieczorem. Księża będą spowiadali aż do północy.

W ostatnim tygodniu przed świętami w wybranych kościołach odbędzie się Noc Konfesjonałów. W niektórych z nich będzie można nie tylko skorzystać z sakramentu pokuty, ale również wziąć udział w adoracji Najświętszego Sakramentu, wysłuchać półgodzinnej katechezy z wyświetlanymi slajdami (powtarzana o 20.15, 21.00, 22.00 i 23.00). Obecny będzie też zespół osób świeckich, który można poprosić o modlitwę wstawienniczą. Noc Konfesjonałów rozpoczyna się o godzinie 20 i będzie trwała aż do północy.

Noc Konfesjonałów w Gliwicach: 

27 marca (Wielka Środa) - kościoły: Matki Boskiej Kochawińskiej (na osiedlu Kopernik), Chrystusa Króla, Podwyższenia Krzyża Świętego, Ducha Świętego (Ostropa), Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła (na osiedlu Sikornik).

Noc Konfesjonałów w Zabrzu:

27 marca (Wielka Środa) - kościoły: św. Anny, św. Wawrzyńca (Mikulczyce)

29 marca (Wielki Piątek) - kościoły: Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny (u franciszkanów), św. Wojciecha.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL