Nowy Numer 11/2018 Archiwum

Oficjalna akcja ratownicza w poszukiwaniu ks. Grzywocza zakończona

Ksiądz Krzysztof Grzywocz został urzędowo uznany za zaginionego. Nadal będą trwały poszukiwania prowadzone przez wolontariuszy.

- Właśnie zakończono oficjalną akcję ratowniczą. Wczorajsze, ostatnie ślady nie doprowadziły do zaginionego księdza. Ratownicy zrobili wszystko, co w ich mocy, po ludzku nawet więcej niż możliwe. Szlak, którym szedł ks. Krzysztof, przeczesywali kilka razy. Ale niestety – niczego nie znaleźli. Jestem naprawdę pełen uznania dla nich, ich pasji i poczucia misji, którą spełniają. Oni sami są bardzo przygnębieni tym, że nie znaleźli Krzysia. Traktowali te poszukiwania bardzo osobiście, tak jakby to była ich bliska osoba – informuje sekretarz biskupa opolskiego i rzecznik kurii ks. Joachim Kobienia, który jest na miejscu poszukiwań.

Zakończenie oficjalnej akcji ratowniczej oznacza, że ks. Krzysztof Grzywocz ma odtąd status zaginionego. – Będzie osobą nadal poszukiwaną. To nie jest tak, że został pozostawiony. Są również wolontariusze, którzy dalej ks. Krzysztofa szukają. Urzędowo jednak akcja została zakończona – dodaje ks. Kobienia.

« 1 »

Zobacz także

Reklama

 • Gość
  25.08.2017 00:06
  Nie piszą nic czy została przeszukana strona Włoska góry. Ks Krzysztof mógł przecież tam przejść.
  doceń 2
 • Iwona
  25.08.2017 08:05
  Ponieśliśmy ogromną stratę😢
  doceń 5
 • kościoł sukcesu
  25.08.2017 13:33
  Diecezja zaoszczędzi, będzie więcej do chleba dla ubogich.
 • Gość
  12.09.2017 19:45
  Czy są jakieś nowe informacje?
  doceń 0

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy