• facebook
 • rss
 • Co powie Czerwony Kapturek?

  Szymon Zmarlicki Szymon Zmarlicki

  dodane 01.06.2017 09:45

  Nie zdradzamy szczegółów przesłania bajki w wykonaniu nauczycieli i rodziców, przyjdźcie całą rodziną i zobaczcie sami - Salezjański Piknik Rodzinny w repeckim parku już w niedzielę!

  Koncert młodzieżowego zespołu Zakochani z okazji Zesłania Ducha Świętego, bajka o Czerwonym Kapturku w wykonaniu nauczycieli i rodziców, tańce integracyjne, losowanie nagród...

  To wszystko oraz wiele innych atrakcji czeka na dzieci podczas Salezjańskiego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 czerwca, przy Salezjańskim Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach-Reptach Śląskich (ul. Śniadeckiego 1).

  - Przygotowaliśmy wiele nagród, na przykład gry czy wspólne wyjazdy dla najliczniejszej rodziny oraz dla zwycięzców losowania. Będą też warsztaty ceramiczne, plastyczne czy kuglarskie, dzieci będą mogły spróbować chodzenia na szczudłach - zapowiada Magdalena Jagielska ze szkolnego Oratorium, która w przedstawieniu wcieli się w rolę Czerwonego Kapturka.

  - Ale przede wszystkim ten czas będzie inwestowaniem w bliskość rodzinną, bo jeżeli nie ćwiczymy tego, że jesteśmy razem, to w trudnych chwilach także nie będziemy potrafili być razem - dodaje.

  Tradycyjnie rodziny będą mogły sprawdzić swoje siły w wieloboju rodzinnym, a dla dzieci zostanie przygotowany park linowy. Będzie też możliwość zwiedzania ośrodka.

  Piknik rozpocznie się o 14.00 i potrwa do 18.30, wstęp wolny. Szczegóły wydarzenia znajdziesz na Facebooku.

  Patronem medialnym pikniku jest "Gość Niedzielny" i Radio eM.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół