• facebook
 • rss
 • Za drzwiami seminarium

  Karina Grytz-Jurkowska Karina Grytz-Jurkowska

  dodane 20.04.2017 10:25

  Klerycy opolskiego WMSD zapraszają wszystkich na Dzień Otwartych Drzwi w sobotę 29 kwietnia.

  Wspólnota WMSD zaprasza w odwiedziny w ostatnią sobotę kwietni   Wspólnota WMSD zaprasza w odwiedziny w ostatnią sobotę kwietni Materiały organizatora "Stańcie do walki!" - takim hasłem zapraszają na tegoroczne spotkanie. A na profilu społecznościowym tłumaczą: - To słowa św. Pawła skierowane do Ciebie - żołnierza Jezusa Chrystusa! (Ef 6,10-20). Czy wiesz, że trwa duchowa walka o Twoje serce? Na śmierć i życie? Czy wiesz, Kto jest twoim Dowódcą? A kto Twoim największym wrogiem? Zwycięstwo jest w zasięgu ręki! Przyjedź na Dzień Otwartych Drzwi i... Stań do walki!

  Dzień Otwartych Drzwi w Wyższym Międzydiecezjalnym Seminarium Duchownym w Opolu odbędzie się w sobotę 29 kwietnia.

  W tym dniu można będzie zobaczyć, jak i gdzie do kapłaństwa przygotowują się duszpasterze naszej diecezji, zajrzeć w miejsca zwykle niedostępne dla osób z zewnątrz, zwiedzić kaplicę, kleryckie pokoje, jadalnię czy siłownię. A przede wszystkim spotkać się i porozmawiać z tymi, którzy usłyszeli głos powołania i postanowili odpowiedzieć Bogu „tak”.

  Rozpoczęcie o 9.00. Najpierw klerycy oprowadzą gości po seminarium, zaś o 11.00 rozpocznie się Msza św. Po niej, do 14.30, będzie czas na radosne spotkanie przy muzyce seminaryjnego zespołu „Na Twoje Słowo”. Dzień Otwartych Drzwi zakończy się nabożeństwem w kościele seminaryjnym (o 14.30).

  Grupy, które chcą uczestniczyć w dniu otwartym, mogą się już zarejestrować na stronie seminarium.opole.pl.

   

  «« | « | 1 | » | »»

  TAGI: OPOLE, SEMINARIUM

  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół