• facebook
 • rss
 • Jak się dzielić?

  kc

  dodane 09.04.2017 21:13

  Duszpasterstwo Talent podpowiada rozwiązanie różnych dylematów.

  Spotkanie pt. „Hojność posiadacza. Dzielenie się” odbędzie się 11 kwietnia w parafii Matki Bożej Kochawińskiej, u jezuitów, na osiedlu Kopernika w Gliwicach. Poprowadzą je o. Mateusz Janyga SJ oraz Grzegorz Sikora.

  „Czy kiedykolwiek byłeś zirytowany prośbami o finansowe wsparcie jakiegoś dzieła? Czy nie myślałeś wtedy, że proszący nie ma wyczucia, że nie rozumie, w jakiej jesteś sytuacji, że prosi nie w porę? Jeśli takie myśli Cię nurtowały, to zapraszamy na spotkanie TALENTU poświęcone hojności i dzieleniu się. Przypomnisz sobie na nim, jak nieskończenie hojny jest Bóg, jak wielka radość płynie z umiejętności dzielenia się i jak wiele mamy do dania innym. Ufam, że podejmując ten temat, przede wszystkim nauczymy się dawać samych siebie: swój czas, swoje doświadczenie i wiedzę. Będziemy też zachęceni do hojnego dzielenia się posiadanymi pieniędzmi, pamiętając, że »hojnego dawcę miłuje Pan«” – pisze w zaproszeniu ks. Grzegorz Piątek SCJ.

  Spotkanie organizuje Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent. W programie jest Msza św. o 18.00, po niej kolacja, prezentacja tematu i dyskusja w grupach. Zakończenie planowane o 21.15.

  Wstęp jest wolny, nie ma konieczności zgłoszeń. Organizatorzy będą wdzięczni za złożenie dobrowolnej ofiary na pokrycie kosztów tego spotkania i funkcjonowania duszpasterstwa Talent.

  Uczestnicy są też zaproszeni do wcześniejszego zapoznania się z treścią spotkania przez lekturę treści na stronie internetowej programu.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół