• facebook
 • rss
 • Cztery dni z Jezusem

  mf

  dodane 28.02.2017 19:39

  Rekolekcje ewangelizacyjne w Tarnowskich Górach Lasowicach.

  Prawda o Bożej miłości, naszym grzechu i Bożym planie zbawienia – to treści, które uczestnicy nie tylko będą mogli usłyszeć, ale przyjąć je i nimi żyć. Od 2 do 5 marca w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Tarnowskich Górach będą trwały rekolekcje ewangelizacyjne.

  Poprowadzą je ks. Tomasz Rak, członkowie tarnogórskiego rejonu Domowego Kościoła wraz z młodzieżą i wspólnotami Odnowy w Duchu Świętym – Wspólnota Syjon i Wspólnota Paschy oraz proboszcz tej parafii ks. Roman Grajczyk. Zaproszenia na rekolekcje dotarły do parafian podczas tegorocznych odwiedzin kolędowych.

  Parafia w Lasowicach jest kolejną tarnogórską wspólnotą, która przeżywa te rekolekcje. W czasie czterech dni uczestnicy poznają cztery prawa życia duchowego – prawdę o Bożej miłości do nas, o grzechu, który nas od Niego oddala i o Jego planie zbawienia. W programie jest czas na modlitwę, konferencje, pantomimy, świadectwa oraz spotkania w małych grupach.

  W piątek, który jest pierwszym piątkiem Wielkiego Postu, będzie adoracja krzyża i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. W sobotę Eucharystia o godz. 18.00, a w niedzielę zakończenie wraz z rejonowym dniem wspólnoty Ruchu Światło-Życie – Eucharystia o godz. 11.00, a następnie wspólne spotkanie w domu parafialnym. Będzie to też okazja do poznania wspólnot, w których można dalej rozwijać swoją wiarę. Szczegółowy program rekolekcji i więcej informacji na stronie internetowej parafii: www.lasowice.pl.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół