• facebook
 • rss
 • Jestem zdolny. Do wszystkiego...?

  mf

  dodane 16.02.2016 11:52

  Rekolekcje wielkopostne w Gliwicach poprowadzi Marcin Jakimowicz.

  Od czwartku do soboty będą trwały rekolekcje dla osób ze wspólnot, ruchów i stowarzyszeń. W tym roku poprowadzi je Marcin Jakimowicz, redaktor "Gościa Niedzielnego", autor książek, w których opowiada o nawróceniach innych - można powiedzieć spektakularnych, bo dotyczących tych, którym nie po drodze było z Panem Bogiem i Kościołem. Ale też dzieli się swoim doświadczeniem wiary.

  Rekolekcje „Jestem zdolny. Do wszystkiego...?" odbędą się od 18 do 20 lutego w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry). Każdego dnia spotkania rozpoczynają się o 18.30 uwielbieniem, o 19.00 jest konferencja, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu lub uwielbienie. Zakończenie o 21.00.

  Pierwsza książka Marcina Jakimowicza, która szybko stała się bestsellerem wydawniczym, to „Radykalni” – wywiady ze znanymi muzykami rockowymi: Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem „Dzikim” o ich nawróceniach. Inne tytuły to "Dziennik pisany mocą", "Dno", "Drugie dno, czyli muzyka i świąteczny nastrój", "Tramwaj, kefir i bułka" i „Pełne zanurzenie”, „Z góry dziękuję’ i „Słodkie kłamstwa” (razem z ks. Rafałem Jarosiewiczem), „Pan Bóg? Uwielbiam!” oraz dwa zbiory wywiadów „Wyjście awaryjne” i „Ciemno, czyi jasno”. „Niech żyje słabość, czyli o Wszechmocnym, który przychodzi jak żebrak” to rozmowa z Marcinem Jakimowiczem, w której opowiada o odkrywaniu i doświadczeniu bliskości Boga w swoim życiu.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół