• facebook
 • rss
 • Kto zdobędzie długopis od prezydenta Dudy?

  Klaudia Cwołek

  dodane 21.01.2016 13:14

  Licytacja odbędzie się podczas balu charytatywnego na stadionie Piasta w Gliwicach.

  Długopis z faksymile prezydenta Andrzeja Dudy trafił do organizatora imprezy ks. Krzysztofa Misiudy niespodziewanie. Po podaniu informacji o balu charytatywnym, na którym przewidziana jest licytacja, Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy przysłała go razem z listem i życzeniami zebrania jak największej sumy pieniędzy i udanej zabawy. Ktoś po prostu zwrócił się z taką prośbą, która nie została bez odpowiedzi.  

  W podobny sposób lista przedmiotów na licytację powiększyła się o koszulkę reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego.

  Parafialny Bal Charytatywny na stadionie Piasta Gliwice odbędzie się 30 stycznia od 17.00 do 1.00 w nocy. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc chorym dzieciom z parafii św. Barłomieja, a częściowo na oddział dziecięcy zabrzańskiej kardiochirurgii. Różne ciekawe przedmioty ofiarują także bp Jan Kopiec, prof. Marian Zembala, Kuba Błaszczykowski, Łukasz Piszczek, Szymon Hołownia, Arkadiusz Milik, Piast Gliwice i inni.

  Bal organizowany jest na 70 par. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Po bilety w cenie 210 zł od pary można zgłaszać się do kancelarii parafii św. Bartłomieja w Gliwicach (ul. Bernardyńska 19, tel. 32 270 50 23). Zabawę poprowadzi Andrzej Miś, prezenter radia Silesia w Zabrzu, a grać będą Mirosław i Celina Frejowie.

  Więcej o inicjatywie pisaliśmy w "Gościu Gliwickim" na 10 stycznia i w e-wydaniu.

  Ks. Krzysztof Misiuda z koszulką Kuby Błaszczykowskiego na licytację   Ks. Krzysztof Misiuda z koszulką Kuby Błaszczykowskiego na licytację Danuta Gajdzik

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół