• facebook
 • rss
 • Chcą się bronić same

  sz /www.gliwice.eu

  dodane 31.03.2015 00:45

  Po Wielkanocy w Gliwicach ruszają zapisy na kolejny kurs samoobrony dla kobiet.

  Samoobrona kobiet - zdjęcie pozorowane   Samoobrona kobiet - zdjęcie pozorowane Szymon Zmarlicki /Foto Gość Propozycja dla silnych i niezależnych kobiet troszczących się o swoje bezpieczeństwo powstała we współpracy Centrum Ratownictwa Gliwice i Straży Miejskiej w ramach programu "Bezpieczne Gliwice". Do tej pory odbyło się już kilkanaście podobnych akcji.

  Uczestniczki poznają podstawowe techniki samoobrony oraz inne zachowania przydatne w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa. Czynić panie pewniejszymi będą doświadczeni mistrzowie sztuk walki posiadający uprawnienia instruktorskie do prowadzenia zajęć grupowych.

  Kurs będzie prowadzony w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 14 przy ul. Przedwiośnie 2 w Gliwicach-Sośnicy. Spotkania będą odbywały się w środy od 19.00 do 21.00 i w piątki od 18.00 do 20.00 od 15 kwietnia do 10 czerwca. Zajęcia są darmowe, projekt finansowany jest z budżetu miasta.

  Zapisy ruszają 7 kwietnia w Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b (pokój nr 120). Na chętne panie czeka 150 miejsc, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy przypominają o konieczności osobistego zgłoszenia się w celu zapoznania się z regulaminem zajęć oraz podpisania oświadczenia o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.

  Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc na nr 32 301 97 23 lub pisząc na adres e-mail: a.bartkowiak@poczta.crg.gliwice.pl.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół