• facebook
 • rss
 • Koncert "W górę serca"

  Jan Maniura

  dodane 17.06.2014 10:44

  W uroczystość Bożego Ciała odbędzie się koncert połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu. I profilaktyką dotyczącą współczesnego niewolnictwa, handlu ludźmi, prostytucji oraz przemocy.

  Drugi Wieczór Uwielbienia „W górę serca” odbędzie się na lublinieckim rynku 19 czerwca. Organizowany jest przez Stowarzyszenie PoMOC dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej z Katowic, Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA z Kokotka oraz Urząd Miasta Lublińca wraz z Miejskim Domem Kultury.

  Koncert rozpoczną o 16.00 występy lokalnych grup muzycznych. Następnie zostanie przedstawiony spektakl profilaktyczny w wykonaniu osadzonych w Zakładzie Karnym w Lublińcu. Około 19.00 będzie część koncertowa połączona z muzyczną adoracją Najświętszego Sakramentu. Wystąpią Magda Anioł, s. Anna Bałchan oraz Natalia Niemen z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego Altra Volta, chóru Con Brio oraz swoich zespołów muzycznych. Kierownictwo muzyczne nad koncertem objął Adam Szewczyk.

  Będzie to koncert muzyki chrześcijańskiej połączony z działaniami profilaktycznymi z zakresu współczesnego niewolnictwa, handlu ludźmi, prostytucji oraz przemocy, którymi to problemami na co dzień zajmuje się Stowarzyszenie PoMOC. Podczas koncertu będzie nawiązywane satelitarne połączenie z innymi miejscami w całej Polsce, gdzie tego dnia odbywają się podobne koncerty. Kulminacyjnym punktem Wieczoru Uwielbienia będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą o uzdrowienie. Patronat honorowy nad koncertem objął biskup gliwicki Jan Kopiec i burmistrz Lublińca Edward Maniura.

  Poniżej zaproszenie Wieczór Uwielbienia „W górę serca” w Lublińcu:

  Zaproszenie na II Wieczór Uwielbienia W GÓRĘ SERCA - 19.06.2014. Lubliniec
  w gore serca

   


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół