• facebook
 • rss
 • W nowej szacie

  Klaudia Cwołek

  dodane 05.04.2014 17:25

  Strona internetowa Duszpasterstwa Turystyki i Wypoczynku naszej diecezji ma nowy wygląd.

  – Oprócz nowej szaty graficznej, prezentujemy nowe działy i dodatki. Rozbudowaliśmy plan pielgrzymek, dodaliśmy filtrowanie planu. Można też zapisać się na wyjazd poprzez rozbudowany formularz kontaktowy, w czytelnej wersji – mówi ks. Adam Laszewski, diecezjalny duszpasterz turystyki i wypoczynku.

  Filtrowanie planu ułatwia wybranie poszukiwanej pielgrzymki czy wypoczynku pod kątem m.in. miejsca, terminu czy ceny. Ponieważ opłaty pobierane są w różnych walutach, ceny tutaj są codziennie aktualizowane według obowiązującego kursu w NBP i podawane w złotówkach. – Ciekawostką jest kalendarz, który odmierza czas do najbliższego wyjazdu z dokładnością do sekundy. Na pierwszej stronie będą zapowiadane zawsze 3 najbliższe pielgrzymki. Internauci mogą skorzystać także z newslettera, dzięki któremu informacje o pielgrzymkach są przesyłane bezpośrednio na podany adres e-mail. Jest też Facebook, poprzez który docieram do dzieci i młodzieży, dzielących się spostrzeżeniami i zachętami do wyjazdu – tłumaczy ks. Laszewski.

  Do współpracy zaprasza także parafie, firmy i instytucje, które mają swoje strony internetowe. Mogą one pobrać widget (czyli kod html), który umożliwia umieszczenie aktualnego planu pielgrzymek na stronach internetowych parafii oraz innych zaprzyjaźnionych witrynach. – Zachęcamy parafie i instytucje, żeby sobie ten kod przekopiowały, a wszystkich diecezjan (i nie tylko) zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania z naszym duszpasterstwem – mówi ks. Adam.

  Adres strony: www.pielgrzymki-gliwice.pl.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół