• facebook
 • rss
 • Nawigacja w rodzinie

  kc

  dodane 06.02.2014 14:10

  W kilku miastach diecezji wkrótce rozpoczną się warsztaty, które pomagają przyjrzeć się swojemu małżeństwu.

  "Nawigacja w rodzinie" – to warsztaty multimedialne, będące propozycją grupy małżeństw z Domowego Kościoła diecezji warszawsko-praskiej, znanych m.in. z akcji „Randka małżeńska” czy „Kibicuj rodzinie”. U nas ich organizacją zajmuje się diecezjalne duszpasterstwo rodzin.

  – Projekt Nawigacja w rodzinie, to 4-, 5-godzinne spotkanie, w czasie którego uczestnicy oglądają film z udziałem autorytetów życia rodzinnego. Następnie wypełniają arkusze ćwiczeń, by dojść do rozwiązania, które wskaże, co wymaga uwagi, naprawy czy uzdrowienia w ich życiu małżeńskim czy rodzinnym. Słuchają świadectwa małżonków, którym udało się pokonać trudności małżeńskie. Na zakończenie warsztatów proponuje się Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie relacji małżeńskich. W czasie zajęć przewidziana jest przerwa na spotkanie przy kawie – informują organizatorzy.

  W warsztatach mogą wziąć udział małżeństwa, niezależnie od stażu, praca odbywać się będzie w parach, bez konieczności wypowiadania się na forum, z akcentem na dialog między małżonkami.

  Terminy zajęć: 15 lutego, parafia Chrystusa Króla w Gliwicach (16 par), 22 lutego – parafia św. Anny w Zabrzu (100 par), 29 marca, aula Centrum Edukacyjnego Jana Pawła II w Gliwicach (100 par), 24 maja, parafia św. Barbary w Bytomiu (30 par). Rozpoczęcie o 10.00.

  Zapisy i więcej informacji TUTAJ, Katarzyna Kamińska-Jurkiewicz – tel. 501 397 904. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów także w innych parafiach. Wolne terminy to: 1 marca, 5 i 26 kwietnia, 31 maja, 6 i 20 września, 18 i 25 października, 8, 22 i 29 listopada.

  Nawigacja w Rodzinie
  RZRafal

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół