• facebook
  • rss
  • Pokonkursowa wystawa

    kc

    dodane 10.01.2014 10:47

    W niedzielę 12 stycznia warto zajrzeć do domu parafialnego św. Anny w Zabrzu.

    W kaplicy na pierwszym piętrze będzie czynna wystawa prac z konkursu „W żłóbku na sianie” (po Mszach z wyjątkiem wieczornej). Konkurs co roku organizuje Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu. Mogli w nim wziąć udział przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ( z wyjątkiem szkół plastycznych) oraz placówki oświatowo-wychowawcze.

    Podsumowanie konkursu odbyło się 8 stycznia. Grand Prix zdobyła Alicji Trojan z Tarnowskich Gór. Jury nagrodziło ponadto prace następujących uczestników (podajemy nazwiska uczniów i opiekunów)

    SZOPKI

    Przedszkole

    I miejsce Dawid Jabłoński P 36,  p. Katarzyna Huber

    II miejsce Młodzieniewska P 36,  p. Katarzyna Huber

    Wyróżnienie Natalia Hoffman P 24,  p. Iwona Grzegorzewska

    Wyróżnienie grupowe P 12 ( Zuzanna Gajewska, Hanna Kucharska, Marcin Mrzygłód, Jaśmina Jaśkowiak, Oliwia Kołodziejczyk),  p. Barbara Dziembała

    Szkoła Podstawowa kl. I–III

    I miejsce Mateusz Wnorowski SP 6

    II miejsce Julia Stanisz SP 36,  p. Ewa Mańka

    III miejsce Matylda Otrębska SP 6,  p. Beata Kurbiel

    wyróżnienie Kamil Czyba SP 26

    wyróżnienie Karolina Mierzejewska SP 6,  p. Beata Kurbiel

     Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

    I miejsce Stanisław Białas ZSP 6 (SP 34),  p. Amelia Palka

    I miejsce Julia Wojtaczka SP 36,  p. Emilia Ziomek

    II miejsce Artur Janusz SP 36,  p. Emilia Ziomek

    III miejsce Agata Czyba SP 26

    wyróżnienie Jakub Stefański SP 36,  p. Emilia Ziomek

    wyróżnienie Michał Kapis SP 36,  p. Emilia Ziomek

    Gimnazja

    I miejsce Dominik Mantyka Gim 11

    II miejsce Magdalena Kluka i Beata Androsz CKOiZ, p. Rozwita Sulewska

    Szkoły Ponadgimnazjalne

    Grand Prix Alicja Trojan Tarnowskie Góry

    I miejsce Marek Morgała ZSS 42, p. A. Kozub, p. Mariusz Wojciechowski

    II miejsce Magdalena Adamek ZSS 42, p. A. Kozub, p .Mariusz Wojciechowski

    III miejsce Roksana Zaremba ZSS42, p. A. Kozub, p. Mariusz Wojciechowski

     

    HAFT

    Przedszkole

    I miejsce Agata Kowalczyk OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

    Szkoła Podstawowa kl. I–III

    I miejsce Emilia Myślińska OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

    II miejsce Roksana Glińska OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

    III miejsce Julia Jankowska OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

    wyróżnienie Maciej Jankowski SP 30,  p. Anna Piedrygała

    wyróżnienie Sara Wajda OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

    Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

    1. Mikołaj Szyll SP 36,  p. Emilia Ziomek

    1. Nikola Glińska OPP4 CET, p. Elżbieta Grodek

    Gimnazja

    I miejsce Marta Tworuszka Gim. 21,  p. Mariola Pomorska

    II miejsce Weronika Nowak Gim. 21,  p. Mariola Pomorska

    III miejsce Martyna Chmura Gim. 24

    wyróżnienie Barbara Błażejewska Gim. 24

    wyróżnienie Andżelika Syk Gim. 24

     

    WITRAŻ

    Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

    I miejsce Izabela Król ZSS 39,  p. Aleksandra Piotrowska

    II miejsce Maja Kubicz SP 25,  p. Monika Reese

    Gimnazja

    I miejsce Damian Brzeziński Gim.39,  p. Małgorzata Baryła

    II miejsce Weronika Premenzena Gim. 25,  p. Monika Reese

    III miejsce Anna Mach Gim. 21,  p. Joanna Wator

    III miejsce Żaneta Dyszy Gim. 39,  p. Małgorzata Baryła

    wyróżnienie Agnieszka Łaszewska Gim. 39,  p. Aleksandra Piotrowska

    wyróżnienie Magdalena Ziomko Gim. 21,  p. Joanna Wątor

     

    RZEŹBA

     Szkoła Podstawowa kl. I–III

    I miejsce Klara Baron SP46

    II miejsce Magdalena Błaszczyk OPP3,  p. Monika Banaś

    Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

    I miejsce Nadia i Daria Stańczak OPP3,  p. Joanna Wator

    II miejsce Aleksandra Gołdy SP 36,  p. Emila Ziomek

    III miejsce Magdalena Baron SP 46

     


     

    «« | « | 1 | » | »»
    oceń artykuł

    Zobacz także

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół