Nowy numer 20/2018 Archiwum

Pokonkursowa wystawa

W niedzielę 12 stycznia warto zajrzeć do domu parafialnego św. Anny w Zabrzu.

W kaplicy na pierwszym piętrze będzie czynna wystawa prac z konkursu „W żłóbku na sianie” (po Mszach z wyjątkiem wieczornej). Konkurs co roku organizuje Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu. Mogli w nim wziąć udział przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ( z wyjątkiem szkół plastycznych) oraz placówki oświatowo-wychowawcze.

Podsumowanie konkursu odbyło się 8 stycznia. Grand Prix zdobyła Alicji Trojan z Tarnowskich Gór. Jury nagrodziło ponadto prace następujących uczestników (podajemy nazwiska uczniów i opiekunów)

SZOPKI

Przedszkole

I miejsce Dawid Jabłoński P 36,  p. Katarzyna Huber

II miejsce Młodzieniewska P 36,  p. Katarzyna Huber

Wyróżnienie Natalia Hoffman P 24,  p. Iwona Grzegorzewska

Wyróżnienie grupowe P 12 ( Zuzanna Gajewska, Hanna Kucharska, Marcin Mrzygłód, Jaśmina Jaśkowiak, Oliwia Kołodziejczyk),  p. Barbara Dziembała

Szkoła Podstawowa kl. I–III

I miejsce Mateusz Wnorowski SP 6

II miejsce Julia Stanisz SP 36,  p. Ewa Mańka

III miejsce Matylda Otrębska SP 6,  p. Beata Kurbiel

wyróżnienie Kamil Czyba SP 26

wyróżnienie Karolina Mierzejewska SP 6,  p. Beata Kurbiel

 Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

I miejsce Stanisław Białas ZSP 6 (SP 34),  p. Amelia Palka

I miejsce Julia Wojtaczka SP 36,  p. Emilia Ziomek

II miejsce Artur Janusz SP 36,  p. Emilia Ziomek

III miejsce Agata Czyba SP 26

wyróżnienie Jakub Stefański SP 36,  p. Emilia Ziomek

wyróżnienie Michał Kapis SP 36,  p. Emilia Ziomek

Gimnazja

I miejsce Dominik Mantyka Gim 11

II miejsce Magdalena Kluka i Beata Androsz CKOiZ, p. Rozwita Sulewska

Szkoły Ponadgimnazjalne

Grand Prix Alicja Trojan Tarnowskie Góry

I miejsce Marek Morgała ZSS 42, p. A. Kozub, p. Mariusz Wojciechowski

II miejsce Magdalena Adamek ZSS 42, p. A. Kozub, p .Mariusz Wojciechowski

III miejsce Roksana Zaremba ZSS42, p. A. Kozub, p. Mariusz Wojciechowski

 

HAFT

Przedszkole

I miejsce Agata Kowalczyk OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

Szkoła Podstawowa kl. I–III

I miejsce Emilia Myślińska OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

II miejsce Roksana Glińska OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

III miejsce Julia Jankowska OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

wyróżnienie Maciej Jankowski SP 30,  p. Anna Piedrygała

wyróżnienie Sara Wajda OPP4 CET,  p. Elżbieta Grodek

Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

1. Mikołaj Szyll SP 36,  p. Emilia Ziomek

1. Nikola Glińska OPP4 CET, p. Elżbieta Grodek

Gimnazja

I miejsce Marta Tworuszka Gim. 21,  p. Mariola Pomorska

II miejsce Weronika Nowak Gim. 21,  p. Mariola Pomorska

III miejsce Martyna Chmura Gim. 24

wyróżnienie Barbara Błażejewska Gim. 24

wyróżnienie Andżelika Syk Gim. 24

 

WITRAŻ

Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

I miejsce Izabela Król ZSS 39,  p. Aleksandra Piotrowska

II miejsce Maja Kubicz SP 25,  p. Monika Reese

Gimnazja

I miejsce Damian Brzeziński Gim.39,  p. Małgorzata Baryła

II miejsce Weronika Premenzena Gim. 25,  p. Monika Reese

III miejsce Anna Mach Gim. 21,  p. Joanna Wator

III miejsce Żaneta Dyszy Gim. 39,  p. Małgorzata Baryła

wyróżnienie Agnieszka Łaszewska Gim. 39,  p. Aleksandra Piotrowska

wyróżnienie Magdalena Ziomko Gim. 21,  p. Joanna Wątor

 

RZEŹBA

 Szkoła Podstawowa kl. I–III

I miejsce Klara Baron SP46

II miejsce Magdalena Błaszczyk OPP3,  p. Monika Banaś

Szkoła Podstawowa kl. IV–VI

I miejsce Nadia i Daria Stańczak OPP3,  p. Joanna Wator

II miejsce Aleksandra Gołdy SP 36,  p. Emila Ziomek

III miejsce Magdalena Baron SP 46

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma