• facebook
 • rss
 • Zaproszenie dla mam i dzieci

  mf

  dodane 21.05.2013 16:31

  Z okazji Dnia Matki zróbmy sobie prezent, jeden wolny wieczór - proponuje Magdalena Głowala, koordynatorka śląskiego oddziału Klubu Mamuśki.

  Już jutro 22 maja o godz. 18 Klub Mamuśki zaprasza do Melo Studia w Gliwicach (ul. Lipowa 9), gdzie odbędzie się spotkanie dotyczące zaburzeń w integracji sensorycznej dziecka. Prowadzące spotkanie Anna Giurko i Barbara Zadora powiedzą, czym jest integracja sensoryczna oraz co robić w przypadku zauważenia niepokojących objawów w rozwoju dziecka.

  - Klub Mamuśki daje powód, żeby znaleźć czas dla siebie, wyjść z domu, spotkać się z dziewczynami, które mają podobny plan dnia, radości i problemy, pośmiać się i porozmawiać, odnaleźć nowe znajomości i przyjaźnie. A dzięki zaproszonym ekspertom możemy uzbroić się w wiedzę, odkryć pasję, nowe zainteresowania - przekonuje Magdalena Głowala.

  Natomiast w poniedziałek 27 maja o godz. 17 dla dzieci odbędą się warsztaty ruchowe w plenerze. Klub zaprasza do Centrum Rozwoju i Zabawy Małego Dziecka „Abecadło” w Gliwicach (ul. Elektryków 2).

  W programie: inauguracja placu zabaw, poszukiwanie skarbów oraz zabawy z wykorzystaniem chusty Klanza. W tym czasie mamy będą mogły wziąć udział w szafingu (wymiana ubrań oraz zabawek dziecięcych) oraz spotkaniu z Katarzyną Malanowicz, specjalistką w dziedzinie medycyny estetycznej i stomatologiem z Green Źlinic.

  Oba spotkania są bezpłatne, ale konieczne zgłoszenie: e-mail: slask@klubmamuski.pl. Szczegóły na stronie internetowej www.klubmamuski.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/klubmamuski.


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół