• facebook
 • rss
 • Maluchy uczą się angielskiego

  Mira Fiutak

  dodane 22.11.2012 11:15

  Gliwicki Klub Mamuśki zaprasza na listopadowe spotkania – dla mam na chwilę relaksu w grocie solnej, a maluszki przez zabawę będą uczyć się języka angielskiego.

  Już dzisiaj, 22 listopada o godz. 17 klub zaprasza mamy z dziećmi do Szkoły Języków Obcych Easy w Gliwicach (ul. Jana Pawła II 15) na spotkanie „Musical English, czyli jak przez zabawę nauczyć się języka obcego”. – Każdy rodzic chciałby, żeby jego dziecko znało języki obce. Zanim jednak przyjdzie mu się zmierzyć z gramatyką czy ortografią, pierwszy kontakt z językiem może mieć poprzez zabawę – zachęca Magdalena Głowala, koordynatorska Klubu Mamuśki w Gliwicach, mama Antka i Adasia. Metoda Musical Babies łączy gry i zabawy językowe z muzyką, ruchem i tańcem. Piosenki wprowadzają nowe słowa, które dzieci łatwo zapamiętują, oswajają się z intonacją i rytmem języka obcego. Zajęcia są bezpłatne, skierowane do dzieci w wieku 2-4 lat. Poprowadzą je lektorki z doświadczeniem w nauce dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym

  Natomiast w poniedziałek, 26 listopada o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie dla mam, tym razem w Grocie Solnej „Galos” w Gliwicach (ul. Tarnogórska 30. To spotkanie jest dla samych mam, bez dzieci, żeby mogły odpocząć i zrelaksować się - podkreśla Magda Głowala. O dobrodziejstwie groty solnej, sposobach jej wykorzystania w profilaktyce chorób u dzieci i dorosłych a także o przyjemnym spędzaniu czasu opowie na spotkaniu Monika Sobel-Dudek, właścicielka groty.

  Oba spotkanie bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, konieczne jest wysłanie zgłoszenia na adres: slask@klubmamuski.pl. Szczegóły na stronie internetowej www.klubmamuski.pl oraz na facebookowym profilu Klubu.


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół